Home
_s�kums_rakst�t mums
BTA
   par mums    sporta dejas    deju kursi    kontakti



Sākums » Sporta dejas » Notikumi » ST čempionāta rezultāti



Juniori I

Fināls Vieta Klase Vieta
klasē
Punkti
1 2 Gatis Upesleja - Kristīne Stolova
Dzintars (Rīga)
1 C 1 (12) 3
2 19 Mārtiņš Jurjāns - Evita Šmagre
Forte DC (Rīga)
2 C 2 (12) 2
3 15 Vadims Šeršņevs - Irēna Navrockaja
Sikspārnis (Daugavpils)
3 B 1 (1) 0
4 13 Edgars Brivks - Līva Cēbere
Vecrīga (Rīga)
4 C 3 (8) 0
5 6 Toms Svētiņš - Ksenija Kazeko
Deju studija "7" (Riga)
5 C 4 (8) 0
6 37 Mārtiņš Vaišļa - Dita Salmane
Dance Sinks (Ogre)
6 D 1 (36) 4
Pusfināls Vieta Klase Vieta
klasē
Punkti
7 18 Ēvalds Dembovskis - Elīza Ancāne
Deju studija "7" (Riga)
7 C 5 (8) 0
8 20 Toms Siļionenko - Liene Lisenko
Danza (Rīga)
8 D 2 (32) 3
9 26 Rihards Eglītis - Karīna Mailīte
Deju studija "7" (Riga)
9 D 3 (32) 3
10-11 39 Dmitrijs Petrenko - Krista Voiceščuka
Zīle (Mālpils)
10-11 D 4-5 (32) 2
10-11 22 Aigars Auzenbergs - Ligita Lapiņa
Rihtera deju skola (Rīga)
10-11 D 4-5 (32) 2
12 11 Kalvis Lazdiņš - Jekaterina Aleksaškina
Sensus (Liepāja)
12 D 6 (32) 2
1/4 fināls Vieta Klase Vieta
klasē
Punkti
13-14 7 Aleksandrs Osadčijs - Margarita Blažēviča
Junes (Rīga)
13-14 D 7 (28) 1
13-14 9 Dairis Kuzmins - Valentina Matisova
Rēzekne (Rēzekne)
13-14 C 6 (8) 0
15-18 38 Ivo Cīrulis - Katrīna Jurkēvica
Rihtera deju skola (Rīga)
15-18 D 8-11 (28) 0
15-18 21 Deivids Permikins - Ksenija Deništšik
Junes (Rīga)
15-18 D 8-11 (28) 0
15-18 27 Edvīns Jaudzems - Laura Orlovska
Sikspārnis (Daugavpils)
15-18 D 8-11 (28) 0
15-18 1 Gerds Ivuškāns - Santa Vitenberga
Dzintarjūra (Rīga)
15-18 D 8-11 (28) 0
19 14 Andris Dukulis - Renāte Maido
Lī&Ga (Jelgava)
19 C 7 (8) 0
20 30 Ervīns Stepanovičš - Viktorija Aleksejeva
Deju studija "7" (Riga)
20 E 1 (46) 5
21 24 Ronalds Ābols - Arta Apše
Dzintars (Rīga)
21 D 12 (24) 0
22 10 Edgars Jēkabsons - Līva Bērziņa
Sinda (Tukums)
22 D 13 (24) 0
23-24 23 Pēteris Zeltiņš - Anastasija Matvejeva
Rēzekne (Rēzekne)
23-24 D 14-15 (24) 0
23-24 32 Matīss Vaišļa - Agnese Drīksne
Tango (Jūrmala)
23-24 D 14-15 (24) 0
Cerību kārta Vieta Klase Vieta
klasē
Punkti
25 16 Dmitrijs Fomins - Kristīna Kargānova
XS (Rīga)
25 D 16 (24) 0
26 33 Edgars Sils - Elīna Āboliņa
Šmitu Deju Skola (Rīga)
26 E 2 (26) 3
27 28 Matīss Aleksandrovs - Ketija Žubure
Daces deju skola (Rīga)
27 D 17 (24) 0
28 17 Mārtiņš Lipšāns - Elza Pole
Šmitu Deju Skola (Rīga)
28 D 18 (24) 0
29 8 Mikus Ulbins - Ance Hincenberga
Lielupe (Staļģene, Jelgavas raj.)
29 D 19 (24) 0
30 25 Edgars Gerosins - Anastasija Jermaka
Vecrīga (Rīga)
30 C 8 (8) 0
31 3 Artūrs Olekšs - Sanija Šenhofa
Dzintarjūra (Rīga)
31 D 20 (20) 0
32 40 Jevgēnijs Gaideļs - Jekaterina Brovkina
Esperanza (Rīga)
32 E 1 (1) 0